+9866390428

آسانسور شیشه ای

آسانسور پاناراما

آسانسور انواع مختلفی دارد که در بازار آسانسورها در حال نصب و استفاده هستند . از انواع رایج آسانسور که بگذریم به آسانسور شیشه ای می رسیم. آسانسور پاناراما آسانسورهایی هستند که در تمامی جهت ها به بیرون دید دارند . و برای استفاده در مناظری که ویوی زیبایی دارند مورد استفاده قرار میگیرند. استفاده از این آسانسورها یعنی آسانسور شیشه ای از این جهت مناسب است که باعث میشود کسانی که در آسانسور هستند از زیبایی های محیط لذت ببرند و در ساختمان هایی که تعداد طبقات زیادی دارند کسانی که در آسانسور هستند متوجه گذر زمان نشوند.

به دلیل اینکه استفاده از این نوع آسانسورها رایج شده است و حتی در نصب آسانسور هم همه ترجیح میدهند که به سمت مدرنیزه پیش بروند ، تکنولوژی های زیادی در ساخت این نوع آسانسور به بازار آمده است و طراحان آسانسور پاناراما توانسته اند مدل های متفاوت و بسیار زیبایی را به دنیای آسانسور اضافه کنند.  به همین منظور در این زمینه از پرسنل توانمد و کار آمدی در طراحی آسانسورهای جدید و نوین شیشه ای و افراد متخصص استفاده میکنند و هر روزه شاهد پیشرفت در زمینه طراحی آسانسور شیشه ای هستیم.

موارد استفاده از این آسانسور ها یعنی آسانسور شیشه ای به همین مواردی که گفتیم محدود نمیشود بلکه امروزه در بسیاری موارد که نیاز به جابجایی بین طبقات وجود دارد و نیاز به یک آسانسور مدرنیزه حس می شود که زیبایی آن نیز مهم است از این آسانسورها استفاده می شود. به عنوان مثال در داخل ویلاهای دوبلکس یا تریبلکس از این آسانسورها استفاده می شود . برای مجتمع های تجاری و اداری که شیک بودن آسانسور بسیار مورد توجه همگان قرار خواهد گرفت نیز از آسانسور پاناراما استفاده می شود.

آسانسور شیشه ای با نام آسانسور پانوراما نیز شناخته می شود. آسانسور پانوراما تنوع بسیار زیادی در طرح و نقش داشته و این تنوع در مطرح شدن این نوع آسانسورها نقش بخصوصی داشته اند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس
10 / 10
از 1 کاربر