+9866390428

شیشه اسپایدر

در نماهای امروزی برای خلق نماهای بسیار زیبا و مدرن از شیشه اسپایدر در صنعت نماسازی استفاده میکنند. همانطور که میدانید شیشه از متریال هایی است که نوع و طرز استفاده از آن تاثیر بسزایی بر روزی زیبایی ساختمان دارد. امروزه در نماهای شیشه ای مباحث مهمی نظیر زوایای نور دهی به ساختمان و محیط داخلی آن ، دید و ویویی که ایجاد کرده است و سیستم تهویه را در نظر میگیرند.معماری مدرن به سمت و سوی استفاده از انواع شیشه های تزئیناتی در حال پیش رفتن است . شیشه هایی که ایمنی بسیار بالایی همراه با زیبایی های فوق العاده در کنار هم به دنیای ساختمان سازی ارائه کرده اند.

در تعاریف مربوط به نمای شیشه های نماهای مختلفی مدرنی را میتوان نام برد که شامل شیشه اسپایدر ، نمای کرتین وال و  نمای فریم لس می شوند. در ادامه قصد داریم شما را با نمای شیشه اسپایدر آشنا کنیم.

اجرای نمای شیشه اسپایدر میتواند در نمای داخلی و دکوراتیو ساختمان نیز نقش بسیار مهمی داشته باشد. از خصوصیات مهم شیشه اسپایدر لرزه پذیر بودن آن است. این نوع نما یعنی نمای اسپایدر در ساخت و ساز بسیار دست معمار را باز میگذارد . یعنی از جنبه های مختلف دکوراسیون و طراحی میتوانند افکت های خاصی را بر روی آن پیاده سازی کرده و یک نمای فوق العاده از شیشه اسپایدر بسازند.

یک نمونه از این نوع تنوعات میتواند نمای چند وجهی ساختمان باشد. در تولید شیشه های اسپایدر از یک سری یراق آلات استفاده می شود که در طراحی دکوراسیون و نمای خارجی میتواند بسیار تنوع بخش باشد . و جذابیت های خاصی را به نمای ساختمان ببخشد. البته ناگفته نماند که تولید این یراق ها با توجه به بروز ترین تکنولوژی های موجود در جهان و دنیای تکنولوژی انجام می شود.این نوع تکنولوژی که از آن در ساخت و طراحی این یراق ها استفاده می شود در واقع برای این مناسب است که شیشه و نمای اسپایدر بتواند با سایر نماها تلفیق شده و نماهای مدرن و جدیدی ساخته شود مثل تلفیق و ترکیب با نماهای آلومینیومی ، نماهای کامپوزیت ، سنگ و غیره.

اجرای نمای شیشه اسپایدر به خودی خود جذاب است اما زمانی که با نماهای دیگری نظیر نماهای ذکر شده ترکیب می شود زیبایی و جذابیت آن برای ساختمان دو چندان می شود. و از این رو میتوان گفت که این نما به جهت زیبایی و جذابیتش برای ساختمان هایی که بسیار در معرض دید عموم قرار دارند مناسب است و برای اینگونه مکان ها استفاده های بسیاری دارد چرا که برای جذب مخاطب میتواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و برای مثال باید بگوییم که اگر از این نما برای یک ساختمان تجاری استفاده کنید میتوانید به خاطر همین زیبایی در اجرای نمای شیشه اسپایدر مشتریان بسیار بیشتری را جذب کنید.

نمای اسپایدر و در واقع همان شیشه اسپایدر که در نمای ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد مزایای بسیاری دارد که از جمله مهمترین آنها میتوان مقاومت بسیار زیاد در برابر زلزله را نام برد.

از دیگر مزایای آن میتوان زیایی و جذابیت بخشیدن به نما ، سبک و شفاف بودن ، نصب آسان ، توانایی نصب در نماهای پیچیده ، قابلیت شکل گرفتن و غیره را نام برد . بیشتر طراحان برای ورودی هایی که به داخل ساختمان می روند برای زیبایی بیشتر از نمای اسپایدر به همراه درب اتوماتیک استفاده میکنند که در مجموع ساختمان مدرنی را پیش روی شما قرار خواهد داد. 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس
10 / 10
از 14 کاربر