+9866390428

نرده استیل

نرده استیل معمولا در طرح ها و نقش های مختلف با جنس های مختلفی ساخته میشوند که بخشی از قیمت نرده استیل به همین جنس و طرح آن بستگی دارد. امروزه هر ساختمانی که به صورت آپارتمانی ساخته میشود و یا هر واحد مسکونی که در دو طبقه و یا بیشتر ساخته میشود برای دسترسی راحت تر به طبقه فوقانی هم در آپارتمان و هم در واحد های دو طبقه به بالا اقدام به نصب پله مینمایند اما پله به تنهایی نه استحکام کافی را دارد و نه امنیت کافی برای عبور و مرور مخصوصا اگر فرد سالمند و یا کودک در خانه و آپارتمان داشته باشیم استفاده از پله به تنهایی میتواند برای فرد سالمند مشکل و برای کودک خطر آفرین باشد. اما راه حل این مشکل چیست و چگونه میتوان آنرا حل کرد؟؟

 

در حال حاضر برای راه پله های ساختمان ها از نرده استیل استفاده میکنند. نرده استیل علاوه بر قیمت پایین تر نسبت به روش سنتی دیوار کشی زیبایی چشم نوازی را به راه پله شما می بخشد. در قدیم برای پله هایی که طبقات را به هم متصل میکردند را به روشی که با نام دو دیواره شناخته میشد قرار میدادند به این صورت که  یک سمت پله به دیوار اصلی ساختمان متصل میشد و سمت دیگر آنرا نیز یک نیم دیوار قرار میداند تا هم امنیت کودکان و هم آسودگی سالمندان را فراهم آورند.

اما امروزه استفاده از این روش زیاد جالب و مورد استفاده نیست زیرا تاثیر بسیار زیادی بر نمای داخلی ساختمان و واحد مسکونی میگذارد.

نصب راحت و سریع نرده استیل نیز یکی دیگر از فواید استفاده از آن است. در صورتی که از نرده استیل در ساختمان و واحد مسکونی خود استفاده کنید هم زیبایی را به منزل خود هدیه داده اید هم آسودگی سالمندان ساختمان و منزل خود را فراهم نموده اید هم خیالتان از شیطنت های کودک های خود آسوده است زیرا نرده استیل به صورت پیوسته می باشد و فضایی برای عبور در بین آن وجود ندارد و از این بابت یک کودک نمیتواند به راحتی از بین نرده های آن عبور کند.

شما میتوانید با مشاهده نمونه کار های گروه فنی و مهندسی ایران اسپایدر نمونه کار مورد پسند خود را انتخاب و با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت متخصصان ما با مراجعه به منزل شما با مشاوره ای رایگان میزان هزینه ی مورد نیاز برای قرار دادن نرده استیل در راه پله شما را براورد و به شما اطلاع دهند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس
9 / 10
از 4 کاربر