+9866390428

نرده شیشه ای

همانطور که میدانید برای حفاظت از برخی جاها مانند پله ها ، تراس و غیره از حفاظ و یا نرده استفاده می کنند.  نرده ها انواع مختلفی دارند و این تفاوت ها به تفاوت در جنس ساخت نرده منجر می شود که در کل خصوصیات آنها را تحت تاثیر قرار میدهد. یکی از انواع نرده ها نرده شیشه ای می باشد که در برخی موارد توسط طراح دکواسیون پیشنهاد می شود. نرده شیشه ای در طرح ها و شکل های متفاوتی میتوانند در محل نصب شوند.

نرده شیشه ای در واقع در بیشتر موارد از یک قاب شیشه خور تشکیل شده است که شیشه در درون یک قاب یا یک فریم قرار میگیرد . در برخی موارد نیز نرده شیشه ای به صورت تمام شیشه در محل نصب می شود.

در هتل ها و مجتمع هایی که تجاری هستند و دارای استخرهایی هستند که در فضای باز و رو به یک ویو قرار دارند و یا تراس هایی دارند که سر تا سر باید نرده پذاشته شود ، از نرده شیشه ای استفاده می کنند . نرده شیشه ای که در اینگونه محیط ها برای استفاده های نظیر تراس بلند استفاده می شود باید دارای مشخصات استاندارد برای استفاده در اینگونه جاها باشد که ایمنی آن حفظ شود. خصوصیات این نوع نرده شیشه ای باید از استاندارد خاص خود تبعیت کند که طراحان دکوراسیون و متخصصان این زمینه از آن آگاهی دارند به عنوان مثال باید ضخامت شیشه 8 میل باشد و دو عدد در کنار هم استفاده شود . جنس لمینت آن مهم است و استاندارد کلی باید برای آن اعمال شود.

البته برای حاشیه استخر به علت فشار زیادی که از سمت استخر و بابت فشار آب به نرده ها وارد می شود باید از شیشه های ده میل استفاده شود.

البته همانطور که گفته شد برای اینکه ایمنی کامل رعایت شود و اصول بر طبق استانداردهای موجود جهانی پیش برود باید برای پیشگیری از بروز برخی حوادث احتمالی از جنس شیشه سکوریت و جنس لامینت استفاده کنیم.

نرده شیشه ای در فضای داخلی ساختمان :

اگر میخواهید که از یک فضای خسته کننده و تکراری برای داخل منزلتان خلاص شوید و روح تازه ای به چیدمان و دکوراسیون داخلی ساختمانتان بدهید از نرده شیشه ای برای فضا بندی و راه پله های داخلی تان استفاده کنید . اجرای نرده شیشه ای همانطور که میتواند برای مراکز بزرگی مثل مراکز خرید و هتل ها و ساختمان های لوکس زیبایی بسیار زیادی را به ارمغان بیاورد میتواند فضای داخلی ساختمان شما را نیز روح تازه ای ببخشد. اگر نگران شیشه ای بودن نرده ها و امنیت کم آن در برابر ضربه های وارده و در کل ماندگاری بالا دارید میتوانید از ترکیب نرده شیشه ای همراه با نرده استیل استفاده کنید که بتوانید استحکام و زیبایی را در کنار هم در فضای داخلی منزلتان داشته باشید. 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس
10 / 10
از 2 کاربر