+9866390428

نرده کابلی

دکمه-پروژه-های-نرده-کابلی

 

اگر شما نیز در منزل و یا ساختمان خود از راه پله استفاده کرده اید بی شک به دنبال این هستید که بهترین مدل نرده چه مدلی است که بتوان برای منزل و یا ساختمان خود از آن استفاده کرده و به وسیله آن به زیبایی منزل خود اضافه کنید.

نرده راه پله در طرح و ها و مدل های مختلفی ساخته میوند اما بهترین مدل آن چیست؟؟ بهترین مدل نرده ای که ا کنون ساخته شده است نرده کابلی می باشد. دلیل اینکه به این مدل نرده لقب بهترین را داده اند این است که هم از نظر کیفیت هم از نظر استحکام جز اولین نرده های تایید شده می باشد.

علاوه بر موارد بالا قیمت مناسب، زیبایی بیشتر و امنیت بالا تر برای کودکان خردسال از دیگر مزایای استفاده از نرده سیم بکسلی می باشد. نرده کابلی از مجموعه کابل های اتصال دهنده دو سمت نرده تشکیل شده است این کابلها که به صورت افقی در درون بدنه ی نرده به کار برده میشوند. با توجه به فاصله کمی که بین کابل های استفاده شده در این نوع نرده می باشد احتمال سقوط کودک خردسال به میزان قابل توجهی پایین می آید.

جنس کابلی که در نرده کابلی استفاده میشود معمولا از استیل ضد زنگ می باشد و با استفاده از رویه ی مخصوصی جهت حفظ کارایی و زیبایی آن پوشیده میشود. این کابل به وسیله ی جوش های مخصوصی به بدنه ی اصلی نرده سیم بکسلی اتصال داده شده به همین دلیل است که میتوان انتظار داشت نرده کابلی بیشترین میزان استحکام و عمر مفید را نسبت به سایر نرده ها داشته باشد.

در اینجا، جهت انتخاب آسوده شما مشتری گرامی مدلهای مختلف نرده کابلی را با کد ویژه، برای شما به نمایش می گذاریم:

 نرده-کابلی-ایران-اسپایدر-کد-10

(نرده کابلی کد 10)

 

نرده-کابلی-ایران-اسپایدر-کد-20

(نرده کابلی کد 20)

 

نرده-کابلی-ایران-اسپایدر-کد-30

(نرده کابلی کد 30)

 

نرده-کابلی-ایران-اسپایدر-کد-40

(نرده کابلی کد 40)

 

نرده-کابلی-عمودی-ایران-اسپایدر-پله-چوبی-01

(نرده کابلی عمودی با کف پله چوبی)

 

برای مشاهده عکس‌های بیشتر از پروژه های نرده کابلی ایران اسپایدر،کلیک کنید.

 

دکمه-پروژه-های-نرده-کابلی

 

 

 

در صورتیکه مایل به استفاده از نرده کابلی در منزل و یا ساختمان خود هستید میتوانید  با شماره های قرار داده شده بر روی سایت گروه فنی و مهندسی ایران اسپایدر تماس گرفته تا متخصصان ما در اسرع وقت جهت تعیین میزان نرده مورد نیاز و همچنین هزینه خرید و نصب نرده کابلی به شما مشاوره دهند.

 
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس
9 / 10
از 12 کاربر