+9866390428

نمای اسپایدر

نمای اسپایدر امروزه به عنوان یکی از پر طرفدار ترین روش های نماسازی ساختمان های مجلل قرار گرفته است که همین امر موجب شده است که مالکین ساختمان های اداری ، تجاری نیز به فکر استفاده از نمای اسپایدر در ساختمان های در حال ساخت خود باشند و از آن بهره مند شوند.

در این نوع نماگذاری ساختمان با استفاده از شیشه اسپایدر و یراق آلات اسپایدر اقدام به اجرای نمای شیشه اسپایدر یکی پس از دیگری مینمایند. این نوع نما بدون هیچگونه ساختمان نگهداره ی افقی و یا عمودی می باشد که همین امر موجب زیبایی بیش از پیش این نوع نما در برابر سایر نماها خواهد شد.

اما استفاده از نمای اسپایدر مانند هر نمای دیگری دارای معایب و مزایایی می باشد.

زیبایی و خاص بودن نمای اسپایدر در کنار وزن کم ، سادگی جزئیات و مقاومت در برابر زلزله به دلیل متحرک بودن نسبی نما در هنگام زلزله بخشی از ویژگی های مثبت استفاده از آن می باشد ولی  در کنار این مزایا معایبی نیز به چشم میخورد که عبارت است از نیازمندی مداوم جهت چک کردن آب بندی نما، نیاز به محاسبات پیشرفته جهت نصب را میتوان از جمله مهم ترین نکات حائز اهمیت نمای شیشه ای اسپایدر دانست.

اسپایدر ها معمولا بر دو نوع کابلی و یا خرپایه استوار هستند ولی میتوانند بنا به شرایط سازه و یا درخواست مالک بر پایه های مختلف استوار باشد.

در صورتی که مایل به استفاده از نمای شیشه اسپایدر برای برج و یا ساختمان خود هستید میتوانید از قسمت نظرات، تماس با ما و یا با استفاده شماره های قرار داده شده در سایت با متخصصان شرکت فنی و مهندسی ایران اسپایدر در ارتباط بوده و پس از دریافت مشاوره ی تخصصی میتوانید پس از بازدید حضوری از محل پروژه از نحوه ی کار و هزینه های اجرای نمای شیشه اسپایدر آن شما را مطلع و اقدام به عقد قرار داد نمایند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس
10 / 10
از 2 کاربر