+9866390428

پله استیل

در گذشته در ساخت ساختمانها از پله های سیمانی با رویه ی کاشی سرامیکی استفاده میشد که به طبع هم هزینه ی بسیار زیادی برای مالک در بر داشت و هم فضای زیادی را در بر میگرفت و زمان زیادی را نیز باید صرف نصب و آماده ی استفاده شدن آن کرد.

از این رو سازندگان پله های ساختمانی و اداری به فکر کمتر کردن هزینه ، زمان اجرا و نصب و آماده سازی و همچنین کاهش فضای مورد استفاده پله ها نمودند.

در حال حاضر پله استیل جایگزین پله های سنگی قدیمی شده است به دلیل اینکه استفاده از پله استیل فضای کمتری لازم دارد، به راحتی فرم پذیر است و در کمترین فضا مانند مغازه ها و یا فضا های اداری مثل بانک که فضا برای قرار دادن پله به صورت گسترده وجود ندارد بیشترین استفاده را دارد.

پله استیل معمولا به صورت پیچ در پیچ ساخته و نصب میشود تا هم فضای کمتری گرفته و هم استفاده از آن راحت تر باشد.

در صورت تمایل به استفاده از پله استیل در خانه، مغازه و یا شرکت خود میتوانید پس از ملاحظه ی طرح های موجود در سایت از قسمت نظرات ، تماس با ما و یا شماره های قرار داده شده با بخش فروش گروه فنی مهندسی ایران اسپایدر تماس گرفته تا متخصصین ما در کمترین زمان به محل شما اعزام و پس از بررسی های تخصصی مشاوره های لازم را به شما داده و مناسب ترین نوع راه پله به همراه مناسب ترین نوع پله استیل را برای شما مشخص کرده تا شما راحت تر بتوانید اقدام به خرید راه پله مناسب خود نمایید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس
10 / 10
از 1 کاربر