+9866390428

پله شیشه ای

زندگی امروزه روز به روز به سمت تجمل گرایی و زیبا گرایی پیش میرود و هر کس سعی میکند تا با به کار بردن لوازم تزئینی بیشتر در منزل خود نسبت به دوستان و آشنایان حرف بیشتری برای گفتن داشته باشند.

یکی از راه های افزایش تجمل منزل راه پله ی آن است زیرا راه پله جز اولین قسمت های منزل است که به چشم مهمان ها خواهد آمد. یکی از راه های زیباتر شدن راه پله استفاده از پله شیشه ای می باشد.

پله شیشه ای یکی از انواع پله هایی است که در خانه ها و بعضا مغازه ها استفاده میشود. پله شیشه ای از مجموعه شیشه های مقاوم و نشکن به هم چسبیده تشکیل شده است این پله ها که معمولا به صورت سه بعدی ساخته میشوند را میتوان با اضافه کردن لامپ های ال ای دی ، ریسه و لوازم تزئینی زیبا در درون آنها به زیبایی آنها اضافه نمود.

پله شیشه ای معمولا به صورت پیش ساخته در ابعاد مختلف موجود است اما در صورت درخواست مشتری میتوان به صورت سفارشی نیز به صورت جداگانه اقدام به ساخت پله شیشه ای نمود.

در کنار استفاده از پله شیشه ای میتوانید از نرده ی شیشه ای نیز استفاده کنید. استفاده همزمان از نرده و پله شیشه ای میتواند نمای زیبا و بسیار متنوعی از منزل شما را به رخ مهمانهایتان بکشد حال فرض کنید اگر در بدنه ی پله ها و یا نرده ی آن از ال ای دی های رنگی استفاده کرده باشید در زمان روشنایی آنها چه نمای زیبایی را خواهید داشت.

در صورت تمایل به خرید پله شیشه ای میتوانید از طریق نظرات همین مطلب، بخش نظرات و یا شماره تماس های انتهای سایت با بخش فروش ما تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره نسبت به نصب و اجرای پله شیشه ای اقدام نمایید .

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس
10 / 10
از 1 کاربر