+9866390428

گنبد اسپایدری

ساختمان های شیک و امروزی از همه نظر منحصر به فرد هستند. از نظر ساخت، مصالح به کار برده شده ، نما و حتی سقفی که در آنها به کار رفته شده است نیز از شیک و خاص می باشد.

همه ی ما با سقف های آجری و کچ کاری شده آشنا هستیم و شاید دیدن این مدل سقف ها برای ما جذابیتی نداشته باشد اما دیدن یک گنبد اسپایدری شاید برای لحظاتی شما با مبهوت خود نماید.  امروزه در اکثر مراکز تجاری و معروف جهانی از گنبد اسپایدر استفاده میکنند این گونه سقف ها که به صورت گنبدی شکل طراحی، ساخته و اجرا میشوند مزیت استفاده از اینگونه سایت ها علاوه بر زیبایی ظاهری جذب نور بسیار مناسب اینگونه از سقف ها می باشد.

در صورت استفاده از گنبد اسپایدری میتوانید تا 40 درصد در مصرف برق خود مجتمع خود صرفه جویی نمایید. یکی دیگر از مزایای استفاده از گنبد اسپایدر انعکاس زیبای نور خورشید در شیشه های استفاده شده در این نوع سقف ها می باشد. هزینه طراحی و اجرای گنبد اسپایدر بیشتر از اجرای یک سقف آجری گچ کاری شده می باشد ولی در ازای آن بازدهی بسیار بالایی در همه ی زمینه ها خواهد داشت.

در صورتی که تمایل دارید سقف مجتمع خود را به صورت گنبد اسپایدری در بیاورید کافی است با گروه فنی و مهندسی ایران اسپایدر تماس گرفته تا متخصصین ما در کمترین زمان ممکن نسبت به بررسی مجتمع شما به محل اعزام شوند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس
10 / 10
از 1 کاربر