+9866390428

درب استیل

در مباحث قبلی درباره انواع خدماتی که در ساختمان ها انجام می شود و جنس آنها استیل است توضیح دادیم . در بخش قبل درباره حفاظ استیل توضیح دادیم. حال میخواهیم به سراغ درب استیل برویم و از توضیحات کلی تا مزایا و معایب آن برای شما عزیزان توضیحاتی ارائه دهیم . همانطور که میدانید در لوازم ساختمانی مثل ورودی در ها حفاظ ها و نرده ها بسیار از جنس استیل استفاده می شود . علت این امر مزایایی است که در جنس استیل مشاهده شده است. به عنوان مثال میتوانیم به درب های استیل اشاره کنیم ، این نوع درب ها ضد خش هستند و این موضوع از مهمترین موارد و مزیت ها برای درب محسوب می شود. درب استیل مزایای دیگری نیز دارد که به تفضیل به آنها خواهیم پرداخت.

درب استیل در برابر خوردگی  بسیار مقاوم است و این مزیت برای درب بسیار حائز اهمیت است چرا که درب در واقع نمای بیرونی است و تاثیرات خوردگی بر روی نمای بیرونی آن میتواند بسیار بر روی دید مخاطب تاثیر گذار باشد. درب ها اصولا در معرض تابش مستقیم نور خورشید در هنگام روز قرار دارند، به همین جهت باید جنسی داشته باشند که در طولانی مدت بر اثر تابش نور خورشید مقاومت بالایی داشته باشند و خوشبختانه درب استیل این خاصیت را داراست و براحتی تحت تاثیر دمای بالای خورشید در طولانی مدت قرار نمیگیرد. این درب ها، به دلیل مقاومت بسیار زیاد و استحکام بالایشان در برابر سرقت نیز بسیار خوب عمل میکنند و به عنوان درب ضد سرقت نیز شناسایی می شوند. از آخرین مزیت هایی که برای این نوع درب ها میتوان بر شمرد این موضوع است که به راحتی تمیز می شوند و برای تمیز کردن نیاز به صرف زمان زیادی ندارند و با کمترین مواد شوینده و کمترین زمان به تمیزی مورد نظر میرسند و مدت طولانی تری تمیز می مانند .

دربهای استیل کاربردهای گوناگونی دارند و بسته به اینکه برای چه مکانی استفاده می شوند شکل و طرح های خاص خود را دارند و با طرحی هماهنگ با کاربردشان ساخته می شوند. به عنوان مثال اگر بخواهیم برای یک مجتمه مسکونی درب استیل سفارش بدهیم قطعا شکل ظاهری آن با زمانی که بخواهیم برای یک مرکز خرید و یا محلی دیگر درب استیل سفارش بدهیم متفاوت خواهد بود.

مبحث بعدی به بازه قیمتی این درب ها برمیگردد. درب استیل در بین سایر درهای موجود در بازار از جنس های مختلف از قیمت مناسبی برخوردار است و به همین جهت مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است.علاوه بر قیمت مناسب ،طرح های زیبا در کنار مزیت هایی که برای شما برشمردیم  در مطرح شدن این درب ها تاثیر بسیاری داشته است.

درب های استیل در واقع بیشتر برای محل هایی که رطوبت دارند و شرجی هستند بسیار مناسب است. چون در شرایطی که رطوبت زیاد است و درب در معرض خیس شدن قرار میگیرد بهتر است که از درب استیل استفاده شود. علت این امر هم این است که این درب ها هیچ تاثیری از محیط مرطوب نمی پذیرند. 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس
10 / 10
از 1 کاربر